KORPOROTĪVĀS BALLĪTES

Mēs piedāvājam Jums nosvinēt kolektīva saliedēšanas un izklaidēšanas pasākumus mūsu šautuvē! Mums ir kvalificēti šaušanas instruktori, kuru uzraudzībā Jūs varēsiet no sirds patikas izšaudīties ar visdažādākajiem ieročiem- sākot ar pistolēm, līdz pat snaiperu karabīnēm! Sarīkosim šaušanas sacensības, praktiskās šaušanas iemaņu apmācības ar dažādiem ieročiem! Mums ir lieliska pieredze, lai sarīkotu jautru tusiņu Jūsu kolektīvam!

VECMEITU UN VECPUIŠU BALLĪTES

Mēs piedāvājam topošajiem laulātajiem un atbalsta grupai izšaudīties pēc sirds patikas, uzkurinot adrenalīna līmeni atlikušajai dienas daļai!
Pirmā pietura, kurā tiks pārbaudīta topošā sieva vai vīrs, protams, ir šautuve! Tikai šeit varēs noskaidrot, vai ar topošo laulāto ir vērts strīdēties!
Varam inscinēt topošā laulātā nolaupīšanu (pa jokam!), aizvešanu uz mūsu šautuvi (var ar limuzīnu!), ieslodzīšanu izolatorā, brīvības izpirkšanu ar precīzu šaušanu un citas atrakcijas, kas būs lieliskas jūsu ballītes sastāvdaļas!

BĒRNU UN PUSAUDŽU BALLĪTES

Piedāvājam sportiski izklaidējošus pasākumus pusaudžiem un jauniešiem, ar pneimatisko ieroču pielietošanu. Apmācīsim jauniešus apieties ar pneimatiskajiem ieročiem, piedalīties imitētās ķīlnieku atbrīvošanas operacijās. Sarīkot sacensības ar fiziskām aktivitātēm un atjautības uzdevumu risināšanu.
Iepazīstināt ar šaujamieroču uzbūvi, veidiem un praktiskās pielietošanas pamatiem, sertificētu instruktoru vadībā.

Vecuma ierobežojumi: aktivitātes ar pneimatiskajiem ieročiem ir bērniem no 9 gadu vecuma, šaujamieroču izmantošana no 16 gadu vecuma.